IC TESSENDERLO 2022

podium

UITSLAGEN

individueel beurtdetail club wedstrijdoverzicht

UITSLAG PER REEKS

reeks I reeks II reeks III reeks IV reeks V

INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 EIKENAAR Wesley (reeks I)
ARENDSOOG, Amsterdam 850 95,08 100,00
2 DE SCHACHT Dave BLANCO, Tielt 828 92,62 97,75
3 VAN DEN HERREWEGEN Dirk 'T PEIRT, Dendermonde 825 92,28 97,44
4 DE BOUVERE Bruno YPSILON, Heist 819 91,61 96,83
5 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG, Amsterdam 806 90,16 95,50
6 CORNET Jan VANDALEN, Schoten 805 90,04 95,40
7 CRABBÉ Danny ALFABET, Putte 793 88,70 94,17
8 DE BEULE Kris (reeks III)
FAIR PLAY, Destelbergen 781 87,36 92,94
8 SAENEN Godelieve (reels IV)
LITTERA, Tessenderlo 781 87,36 92,94
10 STEELS Luc FAIR PLAY, Destelbergen 775 86,69 92,33
11 VANACKERE Herman (reeks II)
YPSILON, Heist 767 85,79 91,51
12 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER, Bilzen 764 85,46 91,20
13 CALLEWAERT William CHIPKA, Aalst 762 85,23 91,00
13 OVERATH Filip LITTERA, Tessenderlo 762 85,23 91,00
15 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA, Mechelen 759 84,90 90,69
16 DE BOUVERE Bertrand YPSILON, Heist 755 84,45 90,28
16 SYMONS Frans LITTERA, Tessenderlo 755 84,45 90,28
18 LEYSSENS Bert CHIPKA, Aalst 753 84,23 90,07
19 DE BEULE Christine 'T PEIRT, Dendermonde 749 83,78 89,67
19 LEYSSENS Jos CHIPKA, Aalst 749 83,78 89,67
21 MOELANTS Luc ALFABET, Putte 742 83,00 88,95
22 VAN LINDEN Karin ALFABET, Putte 739 82,66 88,64
23 SMULDERS-FEIJEN Christine A-STIJGER, Veldhoven 737 82,44 88,44
24 VAN DEN NEST Marianne 'T PEIRT, Dendermonde 731 81,77 87,82
25 JOLIE Frank DE WASE, Sint-Niklaas 723 80,87 87,00
26 VAN DER JEUGHT Roland 'T PEIRT, Dendermonde 718 80,31 86,49
27 LAURENT Guido 'T PEIRT, Dendermonde 711 79,53 85,78
28 LINTERMANS Willy LITTERA, Tessenderlo 709 79,31 85,57
29 SERNEELS Paul ALFABET, Putte 708 79,19 85,47
30 COENEN Lien YPSILON, Heist 706 78,97 85,27
30 LENAERTS Greet VERBA, Rotselaar 706 78,97 85,27
32 FRICKX Romain VERBA, Rotselaar 703 78,64 84,96
33 LENAERTS Henri MUNSTER, Bilzen 702 78,52 84,86
34 MEERSCHAERT Antoin DIE SCORE, Brugge 701 78,41 84,75
35 NAESSENS Chantal BLANCO, Tielt 698 78,08 84,45
36 WUYTS Jef ALLES AF, Antwerpen 697 77,96 84,34
37 AARTS Wim A-STIJGER, Veldhoven 694 77,63 84,04
38 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS, Gent 692 77,40 83,83
38 VAN MIERLO Gerda LITTERA, Tessenderlo 692 77,40 83,83
40 VAN HERPE Jan CHIPKA, Aalst 690 77,18 83,63
41 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE, Brugge 685 76,62 83,12
41 VAN MIERLO Rina LITTERA, Tessenderlo 685 76,62 83,12
43 GROEN Wytze LETTERGREEP, Amersfoort 681 76,17 82,71
44 VANLUCHENE Johan BLANCO, Tielt 679 75,95 82,50
45 WOUTERS Jan HEUREKA, Mechelen 676 75,62 82,20
46 QUIRYNEN Brenn VANDALEN, Schoten 670 74,94 81,58
47 FRANCKAERT Rudi YPSILON, Heist 666 74,50 81,17
48 TORFS Lutgard (reeks V)
ALFABET, Putte 664 74,27 80,97
49 THEYS Herman LITTERA, Tessenderlo 652 72,93 79,74
50 ROELENS Mia BLANCO, Tielt 645 72,15 79,02
51 BOSSU Christine DIE SCORE, Brugge 642 71,81 78,72
52 SMETS Willy VERBA, Rotselaar 641 71,70 78,61
53 DONNÉ Jean HEUREKA, Mechelen 635 71,03 78,00
54 VERBEKE Bart BLANCO, Tielt 634 70,92 77,90
54 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD, Born 634 70,92 77,90
56 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE, Strombeek-Bever 632 70,69 77,69
57 LAUREYS Linda 'T PEIRT, Dendermonde 627 70,13 77,18
58 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS, Gent 623 69,69 76,77
59 DEJARDIN Maddy LITTERA, Tessenderlo 622 69,57 76,67
59 VERBEKE An YPSILON, Jette 622 69,57 76,67
61 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER, Veldhoven 619 69,24 76,36
62 VERSTRAETE Cécile YPSILON, Jette 617 69,02 76,16
63 CAUBERGH Henriette MUNSTER, Bilzen 614 68,68 75,85
64 MONDEN Godelieve ALLES AF, Antwerpen 612 68,46 75,65
64 SEGHERS Marc 'T PEIRT, Dendermonde 612 68,46 75,65
66 HOFMAN Rita 'T PEIRT, Dendermonde 610 68,23 75,44
67 DRIEGELINCK Martine QUERCUS, Ronse 609 68,12 75,34
67 MOONEN Mieke MUNSTER, Bilzen 609 68,12 75,34
69 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY, Destelbergen 607 67,90 75,13
70 FAES Greet VERBA, Rotselaar 606 67,79 75,03
71 DE POORTERE Nelly QUERCUS, Ronse 605 67,67 74,93
72 DE BOSSCHER Marie-Claire 'T PEIRT, Dendermonde 603 67,45 74,73
73 DECRESSON Geert MUNSTER, Bilzen 598 66,89 74,21
74 CLAESEN Jos MUNSTER, Bilzen 597 66,78 74,11
75 BOELENS Anny A-STIJGER, Veldhoven 593 66,33 73,70
76 VINCK Marjan ALFABET, Putte 592 66,22 73,60
77 LOGGHE Harm DIE SCORE, Brugge 584 65,32 72,78
78 DETANDT Lut VERBA, Rotselaar 580 64,88 72,37
79 MERTENS Jeroen LITTERA, Tessenderlo 579 64,77 72,27
79 ROEX Nicole MUNSTER, Bilzen 579 64,77 72,27
81 GREGOOR Frany MUNSTER, Bilzen 571 63,87 71,45
82 QUINTENS Miet LITTERA, Tessenderlo 566 63,31 70,94
83 CORNELIS Yoni BLANCO, Tielt 561 62,75 70,43
84 LAUWENS Agnes 'T PEIRT, Dendermonde 559 62,53 70,22
85 TERRON Pedro LITTERA, Tessenderlo 556 62,19 69,92
86 DE SMET Patrick DE WASE, Sint-Niklaas 554 61,97 69,71
87 BUELENS Ann QUERCUS, Ronse 553 61,86 69,61
88 MARKEY Greta DIE SCORE, Brugge 552 61,74 69,51
89 VANDERLEYDEN Lieve VERBA, Rotselaar 550 61,52 69,30
90 JANSSEN Lizette HEUREKA, Mechelen 544 60,85 68,69
91 VERBEECK Guido LITTERA, Tessenderlo 540 60,40 68,28
92 CLAUWAERT Marc 'T PEIRT, Dendermonde 537 60,07 67,97
93 GEENEN Roos LITTERA, Tessenderlo 528 59,06 67,05
94 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 526 58,84 66,85
95 MEERS José-Anne MUNSTER, Bilzen 516 57,72 65,82
96 PEETERS Julia ALFABET, Putte 514 57,49 65,62
97 SWENKER Twan ARENDSOOG, Amsterdam 511 57,16 65,31
98 NEUJENS Aloïs LITTERA, Tessenderlo 504 56,38 64,60
99 CEULEMANS Joanna NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 479 53,58 62,04
100 WESTYN An DIE SCORE, Brugge 475 53,13 61,63
101 MANGELSCHOTS Gerda LITTERA, Tessenderlo 462 51,68 60,30
102 BOERJAN Danielle DIE SCORE, Brugge 455 50,89 59,58
103 BLONDEEL Hilde LITTERA, Tessenderlo 437 48,88 57,74
104 JANSSENS Eric VERBA, Rotselaar 435 48,66 57,53
105 BELLON André LITTERA, Tessenderlo 363 40,60 50,17

CLUBUITSLAG

Plaats Club Score Speler Speler Speler
1 YPSILON, Heist 31 DE BOUVERE Bruno (4) VAN ACKERE Herman (11) DE BOUVERE Bertrand (16)
2 LITTERA, Tessenderlo 37 SAENEN Godelieve (8) OVERATH Filip (13) SYMONS Frans (16)
3 'T PEIRT, Dendermonde 46 VAN DEN HERREWEGEN Dirk (3) DE BEULE Christine (19) VAN DEN NEST Marianne (24)
4 CHIPKA, Aalst 50 CALLEWAERT William (13) LEYSSENS Bert (18) LEYSSENS Jos (19)
5 ALFABET, Putte 50 CRABBÉ Danny (7) MOELANTS Luc (21) VAN LINDEN Karin (22)
6 BLANCO, Tielt 81 DE SCHACHT Dave (2) NAESSENS Chantal (35) VANLUCHENE Johan (44)
7 FAIR PLAY, Destelbergen 87 DE BEULE Kris (8) STEELS Luc (10) VAN DER HEYDEN Priscilla (69)
8 ARENDSOOG, Amsterdam 103 EIKENAAR Wesley (1) VAN DER LOO Bert (5) SWENKER Twan (97)
9 MUNSTER, Bilzen 108 MANGELSCHOTS Guy (12) LENAERTS Henri (33) CAUBERGH Henriette (63)
10 HEUREKA, Mechelen 113 VAN DER VEKENS Lars (15) WOUTERS Jan (45) DONNÉ Jean (53)
11 VERBA, Rotselaar 114 LENAERTS Greet (30) FRICKX Romain (32) SMETS Willy (52)
12 A-STIJGER, Veldhoven 121 SMULDERS-FEIJEN Christine (23) AARTS Wim (37) VAN BRAGT Annemarie (61)
13 DIE SCORE, Brugge 126 MEERSCHAERT Antoin (34) VAN BELLEGHEM Dirk (41) BOSSU Christine (51)
14 VANDALEN, Schoten 158 CORNET Jan (6) QUIRYNEN Brenn (46) 106
15 HOMERUS, GENT 202 GOEDEFROOT Hilde (38) VAN 'T HOOFT Louise (58) 106
16 ALLES AF, Antwerpen 206 WUYTS Jef (36) MONDEN Godelieve (64) 106
17 DE WASE, Sint-Niklaas 217 JOLIE Frank (25) DE SMET Patrick (86) 106
18 QUERCUS, Ronse 225 DRIEGELINCK Martine (67) DE POORTERE Nelly (71) BUELENS Ann (87)
19 YPSILON, Jette 227 VERBEKE An (59) VERSTRAETE Cécile (62) /
20 LETTERGREEP, Amersfoort 255 GROEN Wytze (43) 106 106
21 SWENTIBOLD, Born 266 VERHEIJEN Renate (54) 106 106
22 TER BORRE, Strombeek-Bever 268 DE GRAUWE Mirèse (56) 106 106
23 NEGENHOF, Sint-Pieters-Leeuw 299 VERHAEGEN Agnes (94) CEULEMANS Joanna (99) 106

© 2015