IC DENDERMONDE 2019

podium
 pdf-bestanden  
individuele uitslag met beurtdetail clubuitslag wedstrijdoverzicht

DEFINITIEVE INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 929 97,38 100,00
2 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 915 95,91 97,28
3 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG AMSTERDAM 890 93,29 92,41
3 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 890 93,29 92,41
5 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 889 93,19 92,22
6 ADELAAR Carla ARENDSOOG AMSTERDAM 885 92,77 91,44
7 CRABBÉ Danny VERBA ROTSELAAR 883 92,56 91,05
8 DARCIS Erna LITTERA TESSENDERLO 881 92,35 90,66
9 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 879 92,14 90,27
10 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 876 91,82 89,69
10 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 876 91,82 89,69
12 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 871 91,30 88,72
13 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 870 91,19 88,52
14 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 868 90,99 88,13
15 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 867 90,88 87,94
16 ROEX Nicole MUNSTER BILZEN 863 90,46 87,16
16 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 863 90,46 87,16
18 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 862 90,36 86,96
19 LEZY Annie SYLLABE IZEGEM 861 90,25 86,77
20 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 860 90,15 86,58
20 REYMEN Alex LITTERA TESSENDERLO 860 90,15 86,58
20 JANSSEN Lisette HEUREKA MECHELEN 860 90,15 86,58
23 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 858 89,94 86,19
23 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 858 89,94 86,19
25 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 856 89,73 85,80
25 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 856 89,73 85,80
25 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 856 89,73 85,80
28 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 855 89,62 85,60
28 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 855 89,62 85,60
30 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 853 89,41 85,21
31 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP AMERSFOORT 850 89,10 84,63
32 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 848 88,89 84,24
32 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 848 88,89 84,24
34 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD BORN 846 88,68 83,85
35 GREGOOR Frany MUNSTER BILZEN 845 88,57 83,66
36 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 842 88,26 83,07
37 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 841 88,16 82,88
37 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 841 88,16 82,88
37 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 841 88,16 82,88
40 JOLIE Frank DE WASE SINT-NIKLAAS 835 87,53 81,71
40 ROELENS Mia BLANCO TIELT 835 87,53 81,71
40 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 835 87,53 81,71
43 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 831 87,11 80,93
43 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 831 87,11 80,93
45 LENAERTS Greet VERBA ROTSELAAR 828 86,79 80,35
46 VERBEKE An YPSILON JETTE 826 86,58 79,96
46 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 826 86,58 79,96
48 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 822 86,16 79,18
49 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 820 85,95 78,79
50 VRANKEN Christine ALLES AF ANTWERPEN 816 85,53 78,02
51 VANDERLEYDEN Lieve VERBA ROTSELAAR 815 85,43 77,82
52 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 814 85,32 77,63
53 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 813 85,22 77,43
54 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 812 85,12 77,24
54 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 812 85,12 77,24
56 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 811 85,01 77,04
56 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 811 85,01 77,04
56 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 811 85,01 77,04
59 LEZY Magda SYLLABE IZEGEM 808 84,70 76,46
60 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 807 84,59 76,26
61 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS GENT 806 84,49 76,07
62 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 805 84,38 75,88
63 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 803 84,17 75,49
64 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 802 84,07 75,29
65 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 799 83,75 74,71
66 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 797 83,54 74,32
67 MERTENS Jeroen LITTERA TESSENDERLO 796 83,44 74,12
68 DEPREZ Katia CHIPKA AALST 795 83,33 73,93
68 COENEN Lien YPSILON HEIST 795 83,33 73,93
70 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 792 83,02 73,35
70 SCHOUTEDEN Rita ALFABET PUTTE 792 83,02 73,35
72 DEHOPERÉ Chris YPSILON HEIST 791 82,91 73,15
73 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 790 82,81 72,96
73 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 790 82,81 72,96
75 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 786 82,39 72,18
76 DASSEN Tonny SWENTIBOLD BORN 783 82,08 71,60
77 DURINCK Mariette DE WASE SINT-NIKLAAS 780 81,76 71,01
78 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 778 81,55 70,62
79 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 775 81,24 70,04
80 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 772 80,92 69,46
80 DHONT Nicole DIE SCORE BRUGGE 772 80,92 69,46
82 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 770 80,71 69,07
83 VAN DESSEL Hedwig ALFABET PUTTE 769 80,61 68,87
83 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 769 80,61 68,87
85 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 767 80,40 68,48
85 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 767 80,40 68,48
87 BOUMAN Rieke IT UTRECHT 766 80,29 68,29
87 DE LOOS Lida ALFABET PUTTE 766 80,29 68,29
89 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 764 80,08 67,90
90 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 763 79,98 67,70
91 SUYKENS Jill HEUREKA MECHELEN 761 79,77 67,32
92 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 760 79,66 67,12
93 MOYAERT Christiane DIE SCORE BRUGGE 758 79,45 66,73
94 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 757 79,35 66,54
95 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 756 79,25 66,34
96 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 748 78,41 64,79
97 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 741 77,67 63,42
98 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 739 77,46 63,04
98 NAESSENS Chantal BLANCO TIELT 739 77,46 63,04
100 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 738 77,36 62,84
100 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 738 77,36 62,84
102 BAETEN Anita LITTERA TESSENDERLO 734 76,94 62,06
102 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 734 76,94 62,06
102 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 734 76,94 62,06
105 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 733 76,83 61,87
106 LENAERTS Henri MUNSTER BILZEN 729 76,42 61,09
107 VYNCKIER Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 727 76,21 60,70
108 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 726 76,10 60,51
108 WUYTS Jef ALLES AF ANTWERPEN 726 76,10 60,51
110 VAN GERWEN Jannick YPSILON HEIST 725 76,00 60,31
111 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 716 75,05 58,56
112 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 710 74,42 57,39
112 REINDERS Bernadette TER BORRE STR-BEVER 710 74,42 57,39
114 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 706 74,00 56,61
115 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 705 73,90 56,42
116 TERRON Pedro LITTERA TESSENDERLO 703 73,69 56,03
117 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 688 72,12 53,11
118 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 668 70,02 49,22
119 WESTYN An DIE SCORE BRUGGE 656 68,76 46,89
120 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 651 68,24 45,91
121 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 650 68,13 45,72
122 DEVOS Gilbert HEUREKA MECHELEN 645 67,61 44,75
123 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 643 67,40 44,36
124 BAERT Rose-Marijn DE WASE SINT-NIKLAAS 640 67,09 43,77
125 WEERSING Dicky SWENTIBOLD BORN 605 63,42 36,96
126 EENENS Patrick YPSILON JETTE 594 62,26 34,82
127 DEBUE Nadine YPSILON HEIST 581 60,90 32,30
128 DEVOLDER Stefan CHIPKA AALST 467 48,95 10,12

DEFINTIEVE CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 LITTERA TESSENDERLO 15 ROELS Stefaan (2) SYMONS Frans (5) DARCIS Erna (8)
2 HEUREKA MECHELEN 31 DE RIDDER Jan (1) DE WAELE Annemie (10) JANSSEN Lisette (20)
3 ARENDSOOG AMSTERDAM 32 EIKENAAR Wesley (3) ADELAAR Carla (6) VAN DER LOO Bert (23)
4 MUNSTER BILZEN 48 MOONEN Mieke (14) ROEX Nicole (16) MANGELSCHOTS Guy (18)
5 YPSILON HEIST 59 DE BOUVERE Bruno (9) STEPMAN Marc (25) DE BOUVERE Bertrand (25)
6 FAIR PLAY DESTELBERGEN 60 STEELS Luc (3) VERFAILLIE Michel (20) VAN HOECKE Omer (37)
7 VERBA ROTSELAAR 65 CRABBÉ Danny (7) FRICKX Romain (13) LENAERTS Greet (45)
8 DE WASE SINT-NIKLAAS 78 JONGEPIER Henk (15) DE SMET Patrick (23) JOLIE Frank (40)
9 BLANCO TIELT 87 VANLUCHENE Johan (10) MOERMAN Greet (37) ROELENS Mia (40)
10 CHIPKA AALST 127 LEYSSENS Bert (16) VAN HERPE Jan (43) DEPREZ Katia (68)
11 SYLLABE IZEGEM 127 LEZY Annie (19) WYDOOGHE Bram (49) LEZY Magda (59)
12 COXHYDE KOKSIJDE 145 TORREELE Ronald (43) DE SCHACHT Mireille (48) MEURRENS Rita (54)
13 HOMERUS GENT 161 DE GROOTE Linda (46) GOEDEFROOT Hilde (54) VAN 'T HOOFT Louise (61)
14 QUERCUS RONSE 168 DE BOSSCHER Paul (56) DRIEGELINCK Martine (56) VAN DEN BOSSCHE Nana (56)
15 LETTERGREEP AMERSFOORT 186 HEEREGRAVE Hans (31) GROEN Wytze (40) LAKMAAKER Jeannette (115)
16 ALFABET PUTTE 219 VINCK Marjan (66) SCHOUTEDEN Rita (70) VAN DESSEL Hedwig (83)
17 SWENTIBOLD BORN 235 VERHEIJEN Renate (34) DASSEN Tonny (76) WEERSING Dicky (125)
18 A-STIJGER VELDHOVEN 242 FEIJEN Christine (30) AARTS Wim (83) (129)
19 DIE SCORE BRUGGE 265 DHONT Nicole (80) LOGGHE Harm (92) MOYAERT Christiane (93)
20 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 272 VETSUIPERS Camille (52) LEUCKX Jeannine (102) VERHAEGEN Agnes (118)
21 YPSILON JETTE 283 VERBEKE An (46) VERSTRAETE Cécile (111) EENENS Patrick (126)
22 VANDALEN SCHOTEN 283 CORNET Jan (25) (129) (129)
23 ALLES AF ANTWERPEN 287 VRANKEN Christine (50) WUYTS Jef (108) (129)
24 ZEEKANT OOSTENDE 303 BOSSU Christine (85) MEERSCHAERT Antoin (89) (129)
25 TER BORRE STR-BEVER 303 DE GRAUWE Mirèse (62) REINDERS Bernadette (112) (129)
26 IT UTRECHT 345 BOUMAN Rieke (87) (129) (129)
27 SYNTHESE MENEN 347 D'HONDT Maria (97) BUDIN Jeanne (121) (129)

© 2015