NTSV-BEKERWEDSTRIJD 2019

podium

UITSLAGEN

A-kampioenschap individuele uitslag uitgebreid wedstrijdoverzicht
B-kampioenschap individuele uitslag uitgebreid wedstrijdoverzicht
C-kampioenschap individuele uitslag uitgebreid wedstrijdoverzicht
Clubkampioenschap teamklassement    
Interregionaal kampioenschap regionaal klassement    
Algemene uitslag individuele uitslag uitgebreid wedstrijdoverzicht

Algemene uitslag

Plaats Naam Club Punten %
1 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 905 92,25
2 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 900 91,74
3 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 886 90,32
4 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 838 85,42
5 VAN OUWERKERK Floris ARENDSOOG AMSTERDAM 834 85,02
6 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 832 84,81
7 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 826 84,20
7 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 826 84,20
9 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 825 84,10
10 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 817 83,28
11 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 816 83,18
12 MAHIEU Jan BLANCO TIELT 813 82,87
13 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 806 82,16
14 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 804 81,96
15 BAELDE Marc VANDALEN SCHOTEN 803 81,86
16 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 795 81,04
17 CRABBÉ Danny VERBA ROTSELAAR 793 80,84
18 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 792 80,73
19 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 791 80,63
19 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 791 80,63
21 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 790 80,53
21 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 790 80,53
23 DE BEULE Kris FAIR PLAY DESTELBERGEN 785 80,02
23 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 785 80,02
25 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 781 79,61
26 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 779 79,41
27 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 778 79,31
27 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 778 79,31
29 LEZY Magda SYLLABE IZEGEM 777 79,20
30 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 774 78,90
30 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 774 78,90
32 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 773 78,80
32 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 773 78,80
34 DERYCKE Urbain COXHYDE KOKSIJDE 771 78,59
35 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 768 78,29
36 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 765 77,98
37 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 764 77,88
38 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 761 77,57
39 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 760 77,47
39 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 760 77,47
41 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 752 76,66
41 VERDONCKT Tina BLANCO TIELT 752 76,66
41 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 752 76,66
44 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 751 76,55
45 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 746 76,04
46 VANDENHENDE Erik BLANCO TIELT 745 75,94
47 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 739 75,33
48 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 738 75,23
49 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 734 74,82
50 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 733 74,72
50 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 733 74,72
52 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 731 74,52
52 SUYKENS Jill HEUREKA MECHELEN 731 74,52
54 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 730 74,41
55 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 728 74,21
55 LAURANT Charlotte ARENDSOOG AMSTERDAM 728 74,21
55 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 728 74,21
58 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 723 73,70
59 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 721 73,50
59 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 721 73,50
61 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 720 73,39
62 DE POORTERE Nelly QUERCUS RONSE 719 73,29
63 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 717 73,09
64 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 716 72,99
65 LAUREYS Linda T PEIRT DENDERMONDE 712 72,58
66 CLYMANS Hedwig VANDALEN SCHOTEN 711 72,48
67 DEVRIENDT Myriam BLANCO TIELT 710 72,38
67 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 710 72,38
69 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG AMSTERDAM 708 72,17
70 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 703 71,66
71 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 702 71,56
72 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 695 70,85
73 DHONT Nicole DIE SCORE BRUGGE 694 70,74
74 LEZY Annie SYLLABE IZEGEM 693 70,64
75 DEPREZ Katia CHIPKA AALST 692 70,54
76 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 680 69,32
76 VERBEKE An YPSILON JETTE 680 69,32
76 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 680 69,32
79 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 678 69,11
80 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 671 68,40
81 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 670 68,30
82 DEPREZ Monique BLANCO TIELT 667 67,99
83 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 666 67,89
84 DEHOPERÉ Chris YPSILON HEIST 665 67,79
84 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 665 67,79
86 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 664 67,69
87 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 662 67,48
88 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG AMSTERDAM 661 67,38
89 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 660 67,28
90 COENEN Lien YPSILON HEIST 656 66,87
90 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 656 66,87
92 MOYAERT Christiane DIE SCORE BRUGGE 655 66,77
93 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 654 66,67
94 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 653 66,56
95 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 652 66,46
96 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 647 65,95
97 ADELAAR Carla ARENDSOOG AMSTERDAM 645 65,75
98 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 635 64,73
99 AARTS Wim A-STIJGER VELDHOVEN 626 63,81
100 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 625 63,71
101 REINDERS Bernadette TER BORRE STR-BEVER 621 63,30
102 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 613 62,49
103 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 612 62,39
104 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 608 61,98
105 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 601 61,26
106 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 597 60,86
107 BALK Marijke LETTERGREEP AMERSFOORT 595 60,65
108 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 589 60,04
109 DEBUE Nadine YPSILON HEIST 584 59,53
110 MOERMAN Greet BLANCO TIELT 580 59,12
111 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 578 58,92
112 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 567 57,80
113 PEETERS Julia ALFABET PUTTE 566 57,70
114 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 564 57,49
115 BOELENS Anny A-STIJGER VELDHOVEN 563 57,39
116 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 562 57,29
117 SPOLSPOEL Suzanne YPSILON JETTE 560 57,08
118 VAN DESSEL Hedwig ALFABET PUTTE 556 56,68
119 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 538 54,84
120 VAN WESTERLOO Mark ARENDSOOG AMSTERDAM 537 54,74
121 DEVOS Gilbert HEUREKA MECHELEN 527 53,72
122 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 525 53,52
123 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 520 53,01
124 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 518 52,80
125 ROOSE Bernard HOMERUS GENT 511 52,09
126 HEEREGRAVE Hans LETTERGREEP AMERSFOORT 509 51,89
127 SPINOY Maria T PEIRT DENDERMONDE 439 44,75
128 WESTYN An DIE SCORE BRUGGE 418 42,61

© 2015