IC TIELT 2019

podium
 pdf-bestanden  
individuele uitslag met beurtdetail clubuitslag wedstrijdoverzicht

DEFINITIEVE INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking%
1 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 1055 97,41 100,00
2 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 1028 94,92 97,27
3 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 1018 94,00 96,26
3 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 1018 94,00 96,26
5 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 1002 92,52 94,65
6 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 989 91,32 93,33
7 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 988 91,23 93,23
8 DE BEULE Kris (beste B)
FAIR PLAY DESTELBERGEN 976 90,12 92,02
9 MOELANTS Luc ALFABET PUTTE 968 89,38 91,21
10 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 961 88,73 90,51
11 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 960 88,64 90,40
12 SERNEELS Paul ALFABET PUTTE 956 88,27 90,00
13 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG AMSTERDAM 955 88,18 89,90
13 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 955 88,18 89,90
15 JONGEPIER Henk DE WASE SINT-NIKLAAS 951 87,81 89,49
16 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 947 87,44 89,09
17 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 944 87,17 88,79
18 LINTERMANS Willy LITTERA TESSENDERLO 943 87,07 88,69
19 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 929 85,78 87,27
20 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 928 85,69 87,17
21 VERDONCKT Tina BLANCO TIELT 926 85,50 86,97
22 STEELS Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 924 85,32 86,77
23 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 923 85,23 86,67
23 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 923 85,23 86,67
25 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER BILZEN 921 85,04 86,46
26 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 920 84,95 86,36
27 CRABBÉ Danny VERBA ROTSELAAR 918 84,76 86,16
28 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 913 84,30 85,66
29 OUNANE Riccardo CHIPKA AALST 904 83,47 84,75
30 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 902 83,29 84,55
31 JOLIE Frank DE WASE SINT-NIKLAAS 901 83,19 84,44
31 DEPREZ Katia (beste C)
CHIPKA AALST 901 83,19 84,44
33 REYMEN Alex LITTERA TESSENDERLO 900 83,10 84,34
34 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 899 83,01 84,24
34 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 899 83,01 84,24
36 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 895 82,64 83,84
37 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 888 81,99 83,13
38 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 878 81,07 82,12
39 BEIRENS Ingrid YPSILON HEIST 877 80,98 82,02
40 DERYCKE Urbain COXHYDE KOKSIJDE 871 80,42 81,41
40 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 871 80,42 81,41
42 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 870 80,33 81,31
43 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 867 80,06 81,01
44 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 865 79,87 80,81
45 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 864 79,78 80,71
46 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 863 79,69 80,61
47 SUYKENS Jill HEUREKA MECHELEN 861 79,50 80,40
48 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 856 79,04 79,90
48 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 856 79,04 79,90
48 MOONEN Mieke MUNSTER BILZEN 856 79,04 79,90
51 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 853 78,76 79,60
51 VERFAILLIE Michel FAIR PLAY DESTELBERGEN 853 78,76 79,60
53 ADELAAR Carla ARENDSOOG AMSTERDAM 852 78,67 79,49
54 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 841 77,65 78,38
55 JANSSEN Lisette HEUREKA MECHELEN 839 77,47 78,18
56 RONDOU Rob HOMERUS GENT 836 77,19 77,88
56 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 836 77,19 77,88
58 GROEN Wytze LETTERGREEP AMERSFOORT 835 77,10 77,78
59 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG AMSTERDAM 831 76,73 77,37
60 DAWYNDT Hugo COXHYDE KOKSIJDE 828 76,45 77,07
60 VERBEKE An YPSILON JETTE 828 76,45 77,07
62 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 825 76,18 76,77
63 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 822 75,90 76,46
64 VERSTRAETE Cécile YPSILON JETTE 817 75,44 75,96
65 DE ROUCK Conny DE WASE SINT-NIKLAAS 814 75,16 75,66
66 FRICKX Romain VERBA ROTSELAAR 811 74,88 75,35
67 LEZY Magda SYLLABE IZEGEM 809 74,70 75,15
68 LOGGHE Harm DIE SCORE BRUGGE 808 74,61 75,05
68 LEZY Annie SYLLABE IZEGEM 808 74,61 75,05
70 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP AMERSFOORT 807 74,52 74,95
71 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 804 74,24 74,65
72 ROEX Nicole MUNSTER BILZEN 802 74,05 74,44
73 COENEN Lien YPSILON HEIST 796 73,50 73,84
73 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 796 73,50 73,84
75 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 795 73,41 73,74
75 DE SCHACHT Mireille COXHYDE KOKSIJDE 795 73,41 73,74
77 SWENKER Twan ARENDSOOG AMSTERDAM 791 73,04 73,33
78 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 789 72,85 73,13
79 VAN MIERLO Rina LITTERA TESSENDERLO 788 72,76 73,03
79 LENAERTS Greet VERBA ROTSELAAR 788 72,76 73,03
81 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 787 72,67 72,93
82 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 786 72,58 72,83
83 SMETS Willy VERBA ROTSELAAR 783 72,30 72,53
83 VAN LINDEN Karin ALFABET PUTTE 783 72,30 72,53
83 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 783 72,30 72,53
83 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 783 72,30 72,53
87 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 779 71,93 72,12
88 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 778 71,84 72,02
89 FEIJEN Christine A-STIJGER VELDHOVEN 774 71,47 71,62
90 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 772 71,28 71,41
90 MONDEN Godelieve HEUREKA MECHELEN 772 71,28 71,41
92 VANDENHENDE Erik BLANCO TIELT 763 70,45 70,51
93 VERHÉ Monique DIE SCORE BRUGGE 759 70,08 70,10
94 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 757 69,90 69,90
95 BOSSU Christine ZEEKANT OOSTENDE 751 69,34 69,29
96 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 749 69,16 69,09
97 ONGENA Marie-Louise HOMERUS GENT 744 68,70 68,59
97 LEUCKX Jeannine NEGENHOF ST-P.-LEEUW 744 68,70 68,59
99 TORFS Lutgard ALFABET PUTTE 743 68,61 68,48
100 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 737 68,05 67,88
101 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 734 67,77 67,58
102 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 732 67,59 67,37
103 MOYAERT Christiane DIE SCORE BRUGGE 731 67,50 67,27
104 SAENEN Godelieve LITTERA TESSENDERLO 729 67,31 67,07
104 VETSUIPERS Camille NEGENHOF ST-P.-LEEUW 729 67,31 67,07
106 VYNCKIER Luc FAIR PLAY DESTELBERGEN 727 67,13 66,87
106 DASSEN Tonny SWENTIBOLD BORN 727 67,13 66,87
108 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 724 66,85 66,57
108 VRANKEN Christine ALLES AF ANTWERPEN 724 66,85 66,57
110 DE LOOS Lida ALFABET PUTTE 716 66,11 65,76
110 VAN QUATHEM Annie YPSILON HEIST 716 66,11 65,76
112 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD BORN 706 65,19 64,75
113 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 701 64,73 64,24
114 VAN DEN BROECK Ingrid LITTERA TESSENDERLO 700 64,64 64,14
115 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 696 64,27 63,74
116 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 694 64,08 63,54
117 POPELIER Els SYLLABE IZEGEM 684 63,16 62,53
118 VERBRAEKEN Bart ALFABET PUTTE 679 62,70 62,02
119 DE POORTERE Nelly QUERCUS RONSE 664 61,31 60,51
120 VAN GERWEN Jannick YPSILON HEIST 662 61,13 60,30
121 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 657 60,66 59,80
122 LENAERTS Henri MUNSTER BILZEN 654 60,39 59,49
122 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP AMERSFOORT 654 60,39 59,49
124 DHONT Nicole DIE SCORE BRUGGE 652 60,20 59,29
125 SPOLSPOEL Suzanne YPSILON JETTE 651 60,11 59,19
126 PEETERS Julia ALFABET PUTTE 647 59,74 58,79
127 DEVLIEGER Marcel BLANCO TIELT 646 59,65 58,69
128 VAN RIJSSELBERGHE Denise T PEIRT DENDERMONDE 640 59,10 58,08
129 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 616 56,88 55,66
130 BRUINS Esther LETTERGREEP AMERSFOORT 607 56,05 54,75
131 VAN DESSEL Hedwig ALFABET PUTTE 606 55,96 54,65
132 DEBUE Nadine YPSILON HEIST 570 52,63 51,01
133 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT OOSTENDE 569 52,54 50,91
134 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF ST-P.-LEEUW 535 49,40 47,47
135 EENENS Patrick YPSILON JETTE 527 48,66 46,67
136 REINDERS Bernadette TER BORRE STR-BEVER 517 47,74 45,66
137 BURSENS Claudine YPSILON HEIST 485 44,78 42,42
138 DE CONINCK Florida T PEIRT DENDERMONDE 446 41,18 38,48

 

DEFINITIEVE CLUBUITSLAG

Plaats clubnaam score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 LITTERA TESSENDERLO 19 ROELS Stefaan (2) THEYS Herman (6) RUTTEN Ronny (11)
2 YPSILON HEIST 31 DE BOUVERE Bruno (5) DE BOUVERE Bertrand (10) VANACKERE Herman (16)
3 T PEIRT DENDERMONDE 36 VAN DEN HERREWEGEN Dirk (3) SEGHERS Marc (13) VAN DER JEUGHT Roland (20)
4 HEUREKA MECHELEN 52 DE RIDDER Jan (1) GEENS Susan (7) DE WAELE Annemie (44)
5 ALFABET PUTTE 64 MOELANTS Luc (9) SERNEELS Paul (12) VINCK Marjan (43)
6 FAIR PLAY DESTELBERGEN 66 DE BEULE Kris (8) STEELS Luc (22) VAN HOECKE Omer (36)
7 CHIPKA AALST 74 LEYSSENS Bert (19) ANTHEUNIS Monique (26) OUNANE Riccardo (29)
8 DE WASE SINT-NIKLAAS 111 JONGEPIER Henk (15) JOLIE Frank (31) DE ROUCK Conny (65)
9 BLANCO TIELT 113 DE SCHACHT Dave (17) VERDONCKT Tina (21) VERBEKE Bart (75)
10 ARENDSOOG AMSTERDAM 125 VAN DER LOO Bert (13) ADELAAR Carla (53) BOUMA Prateeksha (59)
11 MUNSTER BILZEN 145 MANGELSCHOTS Guy (25) MOONEN Mieke (48) ROEX Nicole (72)
12 HOMERUS GENT 147 DE GROOTE Linda (45) VERSTRAETE Marcel (48) NIMMEGEERS Antonia (54)
13 SYLLABE IZEGEM 167 WYDOOGHE Bram (37) DEFOUR Ann (63) LEZY Magda (67)
14 VERBA ROTSELAAR 172 CRABBÉ Danny (27) FRICKX Romain (66) LENAERTS Greet (79)
15 COXHYDE KOKSIJDE 175 DERYCKE Urbain (40) DAWYNDT Hugo (60) DE SCHACHT Mireille (75)
16 QUERCUS RONSE 205 VAN DEN BOSSCHE Nana (46) DE BOSSCHER Paul (78) BUELENS Ann (81)
17 DIE SCORE BRUGGE 232 LOGGHE Harm (68) VAN BELLEGHEM Dirk (71) VERHÉ Monique (93)
18 YPSILON JETTE 248 VERBEKE An (60) VERSTRAETE Cécile (64) SPOLSPOEL Suzanne (124)
19 LETTERGREEP AMERSFOORT 249 GROEN Wytze (58) VAN DONGEN Trees (70) LAKMAAKER Jeannette (121)
20 VANDALEN SCHOTEN 279 CORNET Jan (3) (138) (138)
21 NEGENHOF ST-P.-LEEUW 335 LEUCKX Jeannine (97) VETSUIPERS Camille (104) VERHAEGEN Agnes (134)
22 SYNTHESE MENEN 341 D'HONDT Maria (90) BUDIN Jeanne (113) (138)
23 SWENTIBOLD BORN 356 DASSEN Tonny (106) VERHEIJEN Renate (112) (138)
24 A-STIJGER VELDHOVEN 365 FEIJEN Christine (89) (138) (138)
25 ZEEKANT OOSTENDE 366 BOSSU Christine (95) MEERSCHAERT Antoin (133) (138)
26 ALLES AF ANTWERPEN 384 VRANKEN Christine (108) (138) (138)
27 TER BORRE STR-BEVER 403 DE GRAUWE Mirèse (129) REINDERS Bernadette (136) (138)

© 2015