IC TESSENDERLO 2019

podium
 pdf-bestanden  
individuele uitslag met beurtdetail clubuitslag wedstrijdoverzicht

DEFINITIEVE INDIVIDUELE UITSLAG

Nr Naam Club Score Percentage RP
1 DE RIDDER Jan HEUREKA, Mechelen 926 98,93 100,00
2 VAN DEN HERREWEGEN Dirk 'T PEIRT, Dendermonde 904 96,58 98,18
3 RONDOU Rob (beste B)
HOMERUS, Gent 880 94,02 96,20
4 SEGHERS Marc 'T PEIRT, Dendermonde 871 93,06 95,45
5 JONGEPIER Henk DE WASE, Sint-Niklaas 869 92,84 95,29
6 DE BOUVERE Bruno YPSILON, Heist 867 92,63 95,12
7 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY, Destelbergen 866 92,52 95,04
8 LEYSSENS Bert CHIPKA, Aalst 857 91,56 94,30
9 CORNET Jan VANDALEN, Schoten 848 90,60 93,55
10 OVERATH Filip LITTERA, Tessenderlo 846 90,38 93,39
11 MANGELSCHOTS Guy MUNSTER, Bilzen 835 89,21 92,48
12 CRABBÉ Danny VERBA, Rotselaar 827 88,35 91,82
13 MOELANTS Luc ALFABET, Putte 824 88,03 91,57
14 DE BOUVERE Bertrand YPSILON, Heist 814 86,97 90,74
15 VANACKERE Herman YPSILON, Heist 812 86,75 90,58
16 LEYSSENS Jos CHIPKA, Aalst 808 86,32 90,25
17 SYMONS Frans LITTERA, Tessenderlo 803 85,79 89,83
18 GROEN Wytze LETTERGREEP, Amersfoort 789 84,29 88,68
19 THEYS Herman LITTERA, Tessenderlo 773 82,59 87,36
20 VAN DER LOO Bert ARENDSOOG, Amsterdam 772 82,48 87,27
21 WOUTERS Jan HEUREKA, Mechelen 767 81,94 86,86
22 OUNANE Riccardo CHIPKA, Aalst 764 81,62 86,61
23 VAN MIERLO Gerda LITTERA, Tessenderlo 763 81,52 86,53
24 ADELAAR Carla ARENDSOOG, Amsterdam 758 80,98 86,12
25 FRANCKAERT Rudi YPSILON, Heist 752 80,34 85,62
26 SUYKENS Jill HEUREKA, Mechelen 743 79,38 84,88
27 JANSSEN Lisette HEUREKA, Mechelen 738 78,85 84,46
28 DE SMET Nadine FAIR PLAY, Destelbergen 735 78,53 84,21
29 MOYAERT Christiane (beste C)
DIE SCORE, Brugge 727 77,67 83,55
30 DASSEN Tonny SWENTIBOLD, Born 724 77,35 83,31
  VAN LINDEN Karin ALFABET, Putte 724 77,35 83,31
32 DE GROOTE Linda HOMERUS, Gent 721 77,03 83,06
33 OLAERTS Hilde MUNSTER, Bilzen 717 76,60 82,73
  TORFS Lutgard ALFABET, Putte 717 76,60 82,73
35 VAN DE VEN Rita LITTERA, Tessenderlo 716 76,50 82,64
36 VANLUCHENE Johan BLANCO, Tielt 714 76,28 82,48
37 BEYENS Danny LITTERA, Tessenderlo 710 75,85 82,15
  LENAERTS Greet VERBA, Rotselaar 710 75,85 82,15
39 VERBEKE An YPSILON, Jette 709 75,75 82,07
40 CLONEN Cris LITTERA, Tessenderlo 708 75,64 81,98
  STEELS Luc FAIR PLAY, Destelbergen 708 75,64 81,98
42 FEIJEN Christine A-STIJGER, Veldhoven 700 74,79 81,32
43 FRICKX Romain VERBA, Rotselaar 695 74,25 80,91
44 VAN LANKVELD Koen ARENDSOOG, Amsterdam 693 74,04 80,74
45 AARTS Wim A-STIJGER, Veldhoven 690 73,72 80,50
46 REYMEN Alex LITTERA, Tessenderlo 682 72,86 79,83
47 SMETS Willy VERBA, Rotselaar 674 72,01 79,17
48 BOUMA Prateeksha ARENDSOOG, Amsterdam 672 71,79 79,01
49 BOSSU Christine ZEEKANT, Oostende 670 71,58 78,84
  DE SCHACHT Dave BLANCO, Tielt 670 71,58 78,84
51 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA, Mechelen 663 70,83 78,26
52 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS, Gent 658 70,30 77,85
53 VAN HERPE Jan CHIPKA, Aalst 657 70,19 77,77
54 MOONEN Mieke MUNSTER, Bilzen 655 69,98 77,60
  VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS, Ronse 655 69,98 77,60
56 DONNÉ Jean HEUREKA, Mechelen 652 69,66 77,36
57 VAN DONGEN Trees LETTERGREEP, Amersfoort 645 68,91 76,78
58 ANTHEUNIS Monique CHIPKA, Aalst 643 68,70 76,61
  GUFFENS Gaby MUNSTER, Bilzen 643 68,70 76,61
60 CLYMANS Hedwig VANDALEN, Schoten 641 68,48 76,45
61 VYNCKIER Luc FAIR PLAY, Destelbergen 639 68,27 76,28
62 DEHOPERÉ Chris YPSILON, Heist 637 68,06 76,12
63 VERHEIJEN Renate SWENTIBOLD, Born 635 67,84 75,95
64 DECRESSON Geert MUNSTER, Bilzen 633 67,63 75,79
65 VAN DEN NEST Marianne 'T PEIRT, Dendermonde 631 67,41 75,62
  VINCK Marjan ALFABET, Putte 631 67,41 75,62
67 DARCIS Erna LITTERA, Tessenderlo 627 66,99 75,29
  VERBEKE Bart BLANCO, Tielt 627 66,99 75,29
69 LAUWENS Agnes 'T PEIRT, Dendermonde 625 66,77 75,12
70 VERSTRAETE Cécile YPSILON, Jette 622 66,45 74,88
71 BUELENS Ann QUERCUS, Ronse 621 66,35 74,79
72 LEUCKX Jeannine NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 618 66,03 74,55
73 VAN LINDEN Myriam VANDALEN, Schoten 615 65,71 74,30
74 ROELENS Mia BLANCO, Tielt 614 65,60 74,21
  VRANKEN Christine ALLES AF, Antwerpen 614 65,60 74,21
76 LENAERTS Henri MUNSTER, Bilzen 613 65,49 74,13
77 DEJARDIN Maddy LITTERA, Tessenderlo 612 65,38 74,05
78 BAERT Rose-Marijn DE WASE, Sint-Niklaas 607 64,85 73,64
79 COENE Dominique COXHYDE, Koksijde 604 64,53 73,39
80 LAKMAAKER Jeannette LETTERGREEP, Amersfoort 598 63,89 72,89
81 DEPREZ Katia CHIPKA, Aalst 595 63,57 72,64
  VAN DESSEL Hedwig ALFABET, Putte 595 63,57 72,64
83 BRUINS Esther LETTERGREEP, Amersfoort 594 63,46 72,56
  VETSUIPERS Camille NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 594 63,46 72,56
85 STEPMAN Marc YPSILON, Heist 590 63,03 72,23
86 DE WAELE Annemie HEUREKA, Mechelen 587 62,71 71,98
87 JANSSEN Patricia MUNSTER, Bilzen 585 62,50 71,82
88 SAENEN Godelieve LITTERA, Tessenderlo 584 62,39 71,74
89 DE BEULE Kris FAIR PLAY, Destelbergen 574 61,32 70,91
90 EIKENAAR Wesley ARENDSOOG, Amsterdam 573 61,22 70,83
91 LOGGHE Harm DIE SCORE, Brugge 572 61,11 70,74
92 VERHAEGEN Agnes NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 570 60,90 70,58
93 LINTERMANS Willy LITTERA, Tessenderlo 565 60,36 70,17
94 DE POORTERE Nelly QUERCUS, Ronse 562 60,04 69,92
95 SEL Kristoff ALFABET, Putte 561 59,94 69,83
96 ROEX Nicole MUNSTER, Bilzen 553 59,08 69,17
97 LAURANT Charlotte ARENDSOOG, Amsterdam 551 58,87 69,01
98 DE LOOS Lida ALFABET, Putte 548 58,55 68,76
99 FONTEYN Betty LITTERA, Tessenderlo 547 58,44 68,68
100 CORNELIS Yoni BLANCO, Tielt 545 58,23 68,51
  LEEMANS Dirk MUNSTER, Bilzen 545 58,23 68,51
102 FAES Greet VERBA, Rotselaar 544 58,12 68,43
103 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE, Strombeek-Bever 542 57,91 68,26
  VOET Marc LITTERA, Tessenderlo 542 57,91 68,26
105 MEERSCHAERT Antoin ZEEKANT, Oostende 541 57,80 68,18
106 VAN BRAGT Annemarie A-STIJGER, Veldhoven 540 57,69 68,10
107 HOFMAN Rita 'T PEIRT, Dendermonde 528 56,41 67,11
108 MOONS Christel MUNSTER, Bilzen 527 56,30 67,02
109 BALK Marijke LETTERGREEP, Amersfoort 525 56,09 66,86
110 VAN ENGELAND Leontine SWENTIBOLD, Born 518 55,34 66,28
111 MEURRENS Rita COXHYDE, Koksijde 515 55,02 66,03
112 TORREELE Ronald COXHYDE, Koksijde 513 54,81 65,87
113 DE BOSSCHER Paul QUERCUS, Ronse 510 54,49 65,62
  PEETERS Julia ALFABET, Putte 510 54,49 65,62
115 TERRON Pedro LITTERA, Tessenderlo 509 54,38 65,54
116 QUINTENS Miet LITTERA, Tessenderlo 504 53,85 65,12
117 REINDERS Bernadette TER BORRE, Strombeek-Bever 503 53,74 65,04
  SPOLSPOEL Suzanne YPSILON, Jette 503 53,74 65,04
119 DRIEGELINCK Martine QUERCUS, Ronse 501 53,53 64,88
120 SERNEELS Paul ALFABET, Putte 500 53,42 64,79
121 MERTENS Jeroen LITTERA, Tessenderlo 499 53,31 64,71
122 BOELENS Anny A-STIJGER, Veldhoven 485 51,82 63,55
  MELLEMA Marianne SWENTIBOLD, Born 485 51,82 63,55
124 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS, Gent 482 51,50 63,31
125 UYTTERHOEVEN René ALFABET, Putte 481 51,39 63,22
126 VAN LOOY Freddy MUNSTER, Bilzen 476 50,85 62,81
127 MANGELSCHOTS Gerda LITTERA, Tessenderlo 470 50,21 62,31
128 NAESSENS Chantal BLANCO, Tielt 460 49,15 61,49
129 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE, Brugge 455 48,61 61,07
130 CLAUWAERT Marc 'T PEIRT, Dendermonde 447 47,76 60,41
131 BODEN Nestor LITTERA, Tessenderlo 430 45,94 59,01
132 ROOSE Bernard HOMERUS, Gent 426 45,51 58,68
133 SWENKER Twan ARENDSOOG, Amsterdam 423 45,19 58,43
134 LEGIEST Marc HOMERUS, Gent 393 41,99 55,95
135 VAN DER WEGEN Ans MUNSTER, Bilzen 380 40,60 54,88
136 CROMPVOETS Astrid SWENTIBOLD, Born 365 39,00 53,64
137 DE SMET Patrick DE WASE, Sint-Niklaas 330 35,26 50,74
138 VANDENBORN Tony MUNSTER, Bilzen 292 31,20 47,60

DEFINITIEVE CLUBUITSLAG

Plaats Club Score Speler 1 Speler 2 Speler 3
1 YPSILON, Heist 35 DE BOUVERE Bruno (6) DE BOUVERE Bertrand (14) VANACKERE Herman (15)
2 CHIPKA, Aalst 46 LEYSSENS Bert (8) LEYSSENS Jos (16) OUNANE Riccardo (22)
3 LITTERA, Tessenderlo 46 OVERATH Filip (10) SYMONS Frans (17) THEYS Herman (19)
4 HEUREKA, Mechelen 48 DE RIDDER Jan (1) WOUTERS Jan (21) SUYKENS Jill (26)
5 'T PEIRT, Dendermonde 71 VAN DEN HERREWEGEN Dirk (2) SEGHERS Marc (4) VAN DEN NEST Marianne (65)
6 FAIR PLAY, Destelbergen 75 VAN HOECKE Omer (7) DE SMET Nadine (28) STEELS Luc (40)
7 ALFABET, Putte 76 MOELANTS Luc (13) VAN LINDEN Karin (30) TORFS Lutgard (33)
8 HOMERUS, Gent 87 RONDOU Rob (3) DE GROOTE Linda (32) GOEDEFROOT Hilde (52)
9 ARENDSOOG, Amsterdam 88 VAN DER LOO Bert (20) ADELAAR Carla (24) VAN LANKVELD Koen (44)
10 VERBA, Rotselaar 92 CRABBÉ Danny (12) LENAERTS Greet (37) FRICKX Romain (43)
11 MUNSTER, Bilzen 98 MANGELSCHOTS Guy (11) OLAERTS Hilde (33) MOONEN Mieke (54)
12 VANDALEN, Schoten 142 CORNET Jan (9) CLYMANS Hedwig (60) VAN LINDEN Myriam (73)
13 BLANCO, Tielt 152 VANLUCHENE Johan (36) DE SCHACHT Dave (49) VERBEKE Bart (67)
14 LETTERGREEP, Amersfoort 155 GROEN Wytze (18) VAN DONGEN Trees (57) LAKMAAKER Jeannette (80)
15 A-STIJGER, Veldhoven 193 FEIJEN Christine (42) AARTS Wim (45) VAN BRAGT Annemarie (106)
16 SWENTIBOLD, Born 203 DASSEN Tonny (30) VERHEIJEN Renate (63) VAN ENGELAND Leontine (110)
17 QUERCUS, Ronse 219 VAN DEN BOSSCHE Nana (54) BUELENS Ann (71) DE POORTERE Nelly (94)
18 DE WASE, Sint-Niklaas 220 JONGEPIER Henk (5) BAERT Rose-Marijn (78) DE SMET Patrick (137)
19 YPSILON, Jette 226 VERBEKE An (39) VERSTRAETE Cécile (70) SPOLSPOEL Suzanne (117)
20 NEGENHOF, St.Pieters-Leeuw 247 LEUCKX Jeannine (72) VETSUIPERS Camille (83) VERHAEGEN Agnes (92)
21 DIE SCORE, Brugge 249 MOYAERT Christiane (29) LOGGHE Harm (91) VAN BELLEGHEM Dirk (129)
22 ZEEKANT, Oostende 293 BOSSU Christine (49) MEERSCHAERT Antoin (105) (139)
23 COXHYDE, Koksijde 302 COENE Dominique (79) MEURRENS Rita (111) TORREELE Ronald (112)
24 ALLES AF, Antwerpen 352 VRANKEN Christine (139) (139)
25 TER BORRE, Strombeek-Bever 359 DE GRAUWE Mirèse REINDERS Bernadette (117) (139)

© 2015