NTSV-BEKERWEDSTRIJD 2023

UITSLAGEN (PDF)

REEKS I BEURTDETAIL
REEKS II BEURTDETAIL
REEKS III BEURTDETAIL
REEKS IV BEURTDETAIL
REEKS V BEURTDETAIL
PLOEGENKLASSEMENT  
IRK (INTERREGIONAAL KAMP.)  
INDIVIDUEEL BEURTDETAIL
WEDSTRIJDOVERZICHT

 

INDIVIDUELE UITSLAG

Plaats Naam Club Punten % Ranking% Reeks
1 DE BOUVERE Bruno YPSILON HEIST 867 91,46 100,00 I
2 DE RIDDER Jan HEUREKA MECHELEN 858 90,51 99,01 I
3 CORNET Jan VANDALEN SCHOTEN 841 88,71 97,14 I
4 LEYSSENS Jos CHIPKA AALST 798 84,18 92,41 I
5 VAN DEN HERREWEGEN Dirk T PEIRT DENDERMONDE 787 83,02 91,20 I
5 SYMONS Frans LITTERA TESSENDERLO 787 83,02 91,20 I
7 LAUREYS Linda T PEIRT DENDERMONDE 783 82,59 90,76  
8 DE SMET Nadine FAIR PLAY DESTELBERGEN 782 82,49 90,65  
9 DE SMET Patrick DE WASE SINT-NIKLAAS 777 81,96 90,10 V
10 LEYSSENS Bert CHIPKA AALST 769 81,12 89,22 I
11 RUTTEN Ronny LITTERA TESSENDERLO 768 81,01 89,11 II
12 CALLEWAERT William CHIPKA AALST 765 80,70 88,78 II
13 VAN POTTELBERGH Juliette CHIPKA AALST 762 80,38 88,45  
14 ROELS Stefaan LITTERA TESSENDERLO 757 79,85 87,90 I
15 WYDOOGHE Bram SYLLABE IZEGEM 756 79,75 87,79 II
16 VANACKERE Herman YPSILON HEIST 747 78,80 86,80 I
17 DE GROOTE Dirk YPSILON HEIST 744 78,48 86,47  
18 VAN MIERLO Gerda LITTERA TESSENDERLO 740 78,06 86,03 II
19 WUYTS Jef LITTERA TESSENDERLO 738 77,85 85,81 II
20 DE BOUVERE Bertrand YPSILON HEIST 729 76,90 84,82 I
21 THEYS Herman LITTERA TESSENDERLO 726 76,58 84,49 I
22 VAN DEN NEST Marianne T PEIRT DENDERMONDE 722 76,16 84,05 II
22 DE WAELE Annemie HEUREKA MECHELEN 722 76,16 84,05 III
24 DE SCHACHT Dave BLANCO TIELT 720 75,95 83,83 I
24 QUIRYNEN Brenn VANDALEN SCHOTEN 720 75,95 83,83 IV
26 MACHIELS Hilde LITTERA TESSENDERLO 718 75,74 83,61 III
27 VAN DE VEN Rita LITTERA TESSENDERLO 717 75,63 83,50 II
28 VERBEKE Bart BLANCO TIELT 711 75,00 82,84 III
28 CLAUWAERT Marc T PEIRT DENDERMONDE 711 75,00 82,84 III
30 VERSTRAETE Marcel HOMERUS GENT 710 74,89 82,73 V
30 DE GROOTE Linda HOMERUS GENT 710 74,89 82,73  
30 VAN LAETHEM Willy T PEIRT DENDERMONDE 710 74,89 82,73  
33 CRABBÉ Danny ALFABET PUTTE 704 74,26 82,07 I
34 FRANCKAERT Rudi YPSILON HEIST 701 73,95 81,74 II
35 JANSSEN Lizette HEUREKA MECHELEN 700 73,84 81,63 IV
36 ANTHEUNIS Monique CHIPKA AALST 692 73,00 80,75 III
37 VAN DER JEUGHT Roland T PEIRT DENDERMONDE 691 72,89 80,64 III
38 BEYENS Danny LITTERA TESSENDERLO 690 72,78 80,53 III
39 LEGIEST Marc HOMERUS GENT 689 72,68 80,42  
40 HOFMAN Rita T PEIRT DENDERMONDE 688 72,57 80,31 III
41 VAN DER HEYDEN Priscilla FAIR PLAY DESTELBERGEN 687 72,47 80,20  
42 VANDENHENDE Philip BLANCO TIELT 680 71,73 79,43  
42 VAN BELLEGHEM Dirk DIE SCORE BRUGGE 680 71,73 79,43 III
44 VANLUCHENE Johan BLANCO TIELT 677 71,41 79,10 IV
45 GEENS Susan HEUREKA MECHELEN 676 71,31 78,99 II
45 BUELENS Ann QUERCUS RONSE 676 71,31 78,99 V
47 TORREELE Ronald COXHYDE KOKSIJDE 667 70,36 78,00  
47 SEGHERS Marc T PEIRT DENDERMONDE 667 70,36 78,00 II
47 LAURENT Guido T PEIRT DENDERMONDE 667 70,36 78,00 II
50 DEFOUR Ann SYLLABE IZEGEM 666 70,25 77,89  
51 BAETEN Anita LITTERA TESSENDERLO 663 69,94 77,56 IV
52 VANDEWALLE Christine YPSILON HEIST 657 69,30 76,90 IV
53 WOUTERS Jan HEUREKA MECHELEN 647 68,25 75,80 IV
54 D'HONDT Maria SYNTHESE MENEN 645 68,04 75,58  
55 DE BEULE Christine T PEIRT DENDERMONDE 644 67,93 75,47 IV
55 VAN DEN BOSSCHE Nana QUERCUS RONSE 644 67,93 75,47 III
57 GOEDEFROOT Hilde HOMERUS GENT 641 67,62 75,14 III
58 MAHIEU Jan BLANCO TIELT 640 67,51 75,03  
59 DE GRAUWE Mirèse TER BORRE STR-BEVER 637 67,19 74,70 IV
60 VAN HERPE Jan CHIPKA AALST 634 66,88 74,37 III
60 VAN HOECKE Omer FAIR PLAY DESTELBERGEN 634 66,88 74,37  
62 VERBEKE An YPSILON JETTE 632 66,67 74,15 II
63 MEERSCHAERT Antoin DIE SCORE BRUGGE 628 66,24 73,71 IV
64 VINCK Marjan ALFABET PUTTE 626 66,03 73,49 IV
65 VOET Marc LITTERA TESSENDERLO 621 65,51 72,94 III
66 MARKEY Greta DIE SCORE BRUGGE 616 64,98 72,39  
66 MEURRENS Rita COXHYDE KOKSIJDE 616 64,98 72,39  
68 DECABOOTER Hilde NEGENHOF ST-P.-LEEUW 615 64,87 72,28  
69 DE BEULE Nicole DE WASE SINT-NIKLAAS 608 64,14 71,51  
70 CUMPS Alain SYNTHESE MENEN 607 64,03 71,40  
71 SUYKENS Jill HEUREKA MECHELEN 603 63,61 70,96  
72 D'HONDT Kristof COXHYDE KOKSIJDE 602 63,50 70,85  
73 QUINTENS Miet LITTERA TESSENDERLO 599 63,19 70,52 III
74 COENE Dominique COXHYDE KOKSIJDE 598 63,08 70,41  
75 CORNELIS Yoni BLANCO TIELT 597 62,97 70,30 V
76 MOYAERT Chris DIE SCORE BRUGGE 596 62,87 70,19 V
77 STEPMAN Marc YPSILON HEIST 590 62,24 69,53 II
78 NIMMEGEERS Antonia HOMERUS GENT 589 62,13 69,42 V
78 BUDIN Jeanne SYNTHESE MENEN 589 62,13 69,42  
80 DEBUE Nadine YPSILON HEIST 582 61,39 68,65  
81 WESTYN An DIE SCORE BRUGGE 577 60,86 68,10 V
82 VAN 'T HOOFT Louise HOMERUS GENT 573 60,44 67,66  
83 DONNÉ Jean HEUREKA MECHELEN 570 60,13 67,33 V
84 DE BOSSCHER Paul QUERCUS RONSE 569 60,02 67,22 III
85 CLYMANS Hedwig VANDALEN SCHOTEN 561 59,18 66,34  
86 DRIEGELINCK Martine QUERCUS RONSE 558 58,86 66,01 V
87 VAN QUATHEM Annie YPSILON HEIST 547 57,70 64,80  
88 LAUWENS Agnes T PEIRT DENDERMONDE 537 56,65 63,70 V
89 FAES Greet VERBA ROTSELAAR 534 56,33 63,37 III
90 BOSSU Christine DIE SCORE BRUGGE 527 55,59 62,60 IV
91 DE POORTERE Nelly QUERCUS RONSE 526 55,49 62,49 IV
92 VAN DER VEKENS Lars HEUREKA MECHELEN 523 55,17 62,16  
93 WYBO Monique COXHYDE KOKSIJDE 506 53,38 60,29  
94 GHEKIERE Jasper SYLLABE IZEGEM 460 48,52 55,23  
95 VANDAELE Joseph BLANCO TIELT 454 47,89 54,57